Prisijunk ir tu!

2016-08-12

Vieninteliai prisiminimai O kartais taip norisi sustoti tame laike, kuriame esi. Arba užkonservuoti kiekvieną neįkainojamą akimirką stiklainėliuose. Be papildomų rūpesčių. Kaip daržoves, kurias dažniausiai ištraukiame tik žiemą. Ir mėgaujamės, džiaugiamės bei prisimenam vasarą. Taip ir svarbiausius gyvenimo momentus norisi išsaugoti tokiu būdu. Iškirpti tam tikrą atkarpą gyvenimo ir palikti gulėti tamsiame sandėlyje, o ištraukti tuomet, kai taps šalta. Kai jausmai kaupsis viduje skaudindami kiekvieną kūno lopinėlį, o išsilaisvinti - neįstengs. Kai taps žvarbu kaip tą žiemą ir norėsis... Kažko jaukaus, šilto, pažadinančio šypseną. Kažko saldaus visiškai taip kaip prisiminimai. Bet apčiuopiami, pasiekiami ranka, daugiau nei tik atsiminimai, kurie metams bėgant blanksta. Ištirpsta kaip cukraus vata burnoje, juk po truputį jų lieka vis mažiau, ir mažiau... O taip norisi dar kartą viską patirti - pajusti kaip kažkoks žmogus apgaubia tave ir tvirtai laiko glėbyje, kaip žiūri tau į akis su pasitikėjimu, kaip būna šalia sunkiausią akimirką.. ir tikrai padeda tuo metu ją išgyventi. Na, kažką tokio neužmirštamo, bet tuo pačiu, kaip bebūtų gaila, nepasikartojančio.
Jausmai ne visada yra tokie, kuriuos kiti gali laisvai pamatyti ar bent nutuokti. Kartais būna tiesiog gera. Ir niekas kitas nesupras, kodėl. Laimė nėra apčiuopiama, bet kartais atrodo, kad tu ją jauti, laikai tvirtai įsikibus... Ir, žinoma, jos nesinori paleisti. O ji vis tiek, vis tiek pasprunka. Belieka prisiminimas. Saldus, bet tuo pat metu ir karstelnantis, ir neretai net skaudinantis. 


2 komentarai:

  1. akkk, kaip seniai čia buvau. kaip seniai tai visa skaičiau. ir tai - tarytum kažkas širdžiai artimo, neaprėpiamo. ir.. nenustok kurt, nes žodžiuose sudedame tai, ką tuo metu išgyvenam. <3

    AtsakytiPanaikinti
    Atsakymai
    1. Kaip nustebau pamačiusi komentarą, Emilija! Nerealu, kad kažkam mano mintys yra tokios artimos 💓 M, galbūt dar kursiu kada nors, nes Tu visiškai teisi - žodžiai lygu išgyvenimams!

      Panaikinti