Prisijunk ir tu!

2016-04-09

Pasilikusios mintys

Visad atsisverdavau į rašymą. O jis jau dingo. Dingau ir aš su juo, dingo eilės vėlyvos lydėjusios bemieges naktis, dingo mintys krintančios tiesiai į žodžius: ilgus nesustabdomus sakinius lyg žmones į rytinius autobusus. Dingo jausmas, lydėjęs visur, tie nuolatiniai gyvenimo ieškojimai, džiaugsmas, kiekvieno ūžesio girdėjimas ir atjautimas, viltis kažkam. Dingo užuovėja ir tarpusavio supratimas - tarp manęs ir rašymo. Tarp manęs, ir.. gyvenimo? Žodis rašyti dingo mano galvoje, mintyse jų nesutinku. O jei ir sutinku, tai tik prasilenkiu pavymui jam sušunkant "Pradėk! Pradėk rašyti, nes užmirši kaip tai daryti!". Bet man nė motais, mano rankos net nenusvyra, jos seniai ten. Šaukiu, rėkiu vidumi... žodžiai nebylūs, neseka vienas po kito. Žodis vienišas, be teksto. Beliko žodžiai pavieniai, tartum tiesos lašelis paskendęs melo jūroje. Išnirti? Kaip tai padaryti jiems? Juk šitaip sunku, akyse žiežirbų nematyti, tad ir veiksmų nenusimato ilgam.
Dingo šypsena ir spygtelėjimas širdutėj, kai rašydavau tyliai kamputy. O norą rašyti grąžina tik viena - įkvėpimas, kurio gaunu skaitant senukus įrašus. Jau, senukus, o gal vienintelius, jau tokius subrendusius?
...
Kažkam pavasaris, nauji atradimai, pribrendę pokyčiai, o man ruduo, vis dar.
Tas pats senukas ruduo, bet koks mielas širdžiai, kad net nesinori jo paleist paskraidyti.


2 komentarai:

 1. Aiste... tai nepakartojama skaityti Tavo mintis! Jos tokios gaivios, ir reikalingos naujai pradžiai, naujai dienai! Tik... labai gerai išgyvenu tą jausmą, kai nebeišeina kurti. Nebėra įkvėpimo, kurį sutikdavau vos atėjus pavasariui. Tikėkimės, kad viskas pasikeis, bet prižadėk man, kad kursi. Ilgam. Čia. Dabar. :)

  AtsakytiPanaikinti
  Atsakymai
  1. Huh, kur dėsiuosi, galiu prižadėti, kad kursiu, bet nežinau ar tikrai visad čia :) Vos tik įkeliu įrašą, norisi iškart ištrinti, ir šį norėjau.
   Be to, įraše minėjau, kad įkvėpimo suteikia seni įrašai, bet iš tikrųjų daugiausiai jo yra tokiuose komentaruose. Nerealu, ačiū :)

   Panaikinti