Prisijunk ir tu!

2016-01-04

Winter inspired outfits

Tai derinys, kuris žavi savo paprastumu, tačiau turi kuo nustebinti. Prisiminusi žiemos išdaigą, spustelėjusį šaltuką, nusprendžiau, kad megztinis yra tiesiog privalomas atributas šiuo laikotarpiu. Žinoma, šiam deriniui dar trūksta jūsų pamėgto palto, kuris be abejonės tiks, elegantiškas paltas ar odinukė, nesvarbu - tamsūs aptempti džinsai ir juodi batai jūsų neįpareigos šiam pasirinkimui. Pradžioje užsiminiau apie siurprizus, taigi, siūlau pasiimti drauge su savimi mažą rankinę su kutosais, kuri suteikia deriniui žaismingumo, nagučius nulakuoti raudona spalva, o rankas papuošti keletu auksinių žiedelių. Lūpoms suteik šiek tiek atspalvio ir dabar jau esi pasirengusi žavėti pasaulį!

Ši apranga yra labiau principinga ir jūsų įprasto palto jai bus per maža. Tai tiesiog idealus pasirinkimas šaltus orus užmiršusiai žiemai ar pavasario pradžiai (jei žiema nebus šiltesnė už pastarąjį), nes nusprendžiau elegantiškiems marškinėliams - dryželiams - priderinti juodą, bet nevisai klasikinį sijonėlį. Beje, visai trumpą. O kaipgi prasiversim be ilgesnių, suvarstomų batų? Niekaip, jei norime dar jausti savo kojytes laikantis ant žemės paviršiaus! Tikėtina, kad tą dieną gali šviesti saulė, tuomet, nedvejok ir čiupk savo akinius nuo saulės, jie puikiai papildys tavo aprangą ir suteiks dar daugiau elegancijos. Galiu teigti, kad šio derinio akcentu gali tapti ryškus paltas, šįsyk geltonos spalvos, jis puikiai pataisys reikalus su spalvų palete. Be to, sodrios spalvos lūpų dažai tik primins šio derinio vertę ir žavesį. Pirmyn! 

Supratau, kad tai dar vienas, panašaus stiliaus drabužių derinys, kai patogumas susipina su grožiu ir sukuria puikią sąjungą. Tik šis jaukesnis ir šiltesnis už pastarąjį ir, žinoma, su skirtingai išdėliotais akcentais. Šįkart visišką jaukumą jums garantuos storų siūlų megztinis su kaklu, paltas ir batukai. O eleganciją spinduliuoja kreminio atspalvio sijonas su klostėmis ir jo spalvos užtarėja rankinė. Siūlyčiau akis būtinai paryškinti juodu blakstienų tušu, nes būtent šiai aprangai jis labai svarbus! Kai laikysite savo rankinę, ant jūsų pirštų gali žibėti auksiniai žiedai, jie bus tas paskutinis derinio štrichas. Spalvas mačiau būtent taip, jos yra gana neutralios, tačiau puikiai dera tarpusavyje ir papildo viena kitą.

Laisvė jūsų fantazijai! Pagaliau derinys, kuris turėtų puikiai atstovauti net ir šaltesnę žiemą. Sudedamosios, šios aprangos, dalys labai paprastos: šviesūs ir laisvesnio stiliaus džinsai, kareiviško atspalvio marškiniai, pilkas paltas. Šis derinys neturi savo žvaigždės, nes ja gali tapti bet kas! Suderinau odinius batus ir odinę, matinę rankinę, kuri neapkraus jūsų pečių. Parinkau sidabro blizgesio nagų laką ir šilumos skleidėjus - megztą kepurytę su bumbulu bei šaliką. Jie užtikrins visišką komfortą ir nepriklausomybę. Su makiažu galite nevargti, aš išskyriau tik lūpas, kurios vis tiek nereikalauja daug dėmesio ir pasitenkina šviesia matine spalva.

Kažkur netoliese nusimato ir šviesesni orai su trupučiu šilumos. Tikėkimės, nes šiai aprangai parinkau juodą suknutę ir batelius. Suknelė iš pažiūros niekuo nestebinanti, tačiau pažvelkit į pečius! Jie ir yra tas netikėtumas, man jie atrodo tikrai žaviai ir elegantiškai. Mano mintyse tuoj pat susidėliojo visas derinys, jo neįsivaizdavau ir be šių sidabro spalvos batų, ir be pūkuotų ausinių. Haha, sakysit, bet aš tokią kombinaciją iškart pamačiau ant daugelio merginų: modelių ir net mados blogerių. Beliko sudėti akcentus, jais tapo burgundiški, vyno tamsumo lūpų dažai, kaklo papuošalas su žydru akmenėliu bei šis juodos odos Daniel Wellington laikrodis su mažais deimantais. Ką pasakysite?

P. S. Supratau, kad jau senokai su jumis nesidalinau savo kurtais drabužių deriniais, todėl dabar priėjau tokį momentą, kai dalinuosi jais!
Įspėju, kad tai tėra mano vizijos ir tai reiškia, kad nusimanyti apie stilių, realiai, aš nenusimanau, tačiau man patinka viskas, kas su tuo susiję ir jūsų nuomonė man būtų be galo svarbi. Tai mano hobis. :))

Komentarų nėra:

Rašyti komentarą