Prisijunk ir tu!

2015-11-06

It has no limits

Mintys. Neapibrėžtos. Gražu.
Visagalės mintys, jei tik virsta žodžiais ar darbais. O šiaip, jos tik mintys. Jeigu iš jų nieko nesurėdysi, tai ir būsi tomis mintimis. Gyvensi jomis ir apsiverksi su jomis. Ašaros, tartum sumažintų minčių svorį. Bet labai laikinai, ir taip kol tapsi minčių narkomanu. Minčių įkalintų mažų galimybių, bet didelių troškimų narvely. Tuomet ar mintys gali būti beribės(?). Nebežinau. Gal mintys būna dvejuose pavidaluose? Vienas jų aplinka -  ribotų minčių. Kitas mūmyse. Beribių. Kodėl? Atsakysiu. Nes aplinka riboja mūsų mintis, nustato joms normas. Surakina nematomomis amžinomis standartų spynomis. Laisvės daug, bet mintys nėra beribės. Jeigu jas nuolat reikštume garsiai - nebūtų dienos be mėlynės po akimi ar šiaip ko.
O ten, kažkur giliai mūmyse, slapčiausiame kamputyje, galim galvoti ką tik norim ir tai gerai. Dar geriau, jei tos mintys pritaps aplinkoje, taps pasaulio dalimi, kažkuo svarbiu, kažkam įdomiu dalyku. Gerai. Bet nevisad taip. Gerai išdrįsti, bet ne visada išdrįstam. Gerai ir(ar) blogai šitai, nežinau... Vis tiek, šiaip ar taip mintys yra plati sąvoka. O kiek joje telpa, daug. Tik pagalvok kiek daug. Tik pagalvok. Su kiekviena sekunde vis labiau įsitikinsi, kad taip yra. Ir tai jau nebe gerai, tai įspūdinga. Tai mistiška ir tuo pačiu lengva. Tai mintys. Jos tokios.


2 komentarai:

  1. Oj, Aiste! Skaičiau ir gėrėjausi Tavo rašymo stiliumi, ir šauniu mąstymu, apie tas mintis, kurios praskrieja dažniau ir greičiau nei kokia raketa į mėnulį. :) Taip buvo gera ir pažįstama skaityti... Ech, neturiu žodžių kaip išmintingai Tave pagirti... Šaunu, originalu, nuostabu, lengva, tyra, pasakiška ir paprasta, bet ne prasta :D Šaunuolė, Aiste esi!

    AtsakytiPanaikinti
    Atsakymai
    1. Eii, kiek gražių žodžių, net nejauku pasidaro, kai suprantu, kad juos adresuoji būtent man! :D Ačiū ačiū ačiū, o štai Taviškės mintys praskaidrina mano dieną. :)) O šiaip jau, Tu nuostabi!

      Panaikinti