Prisijunk ir tu!

2015-08-27

Live and breathe

Atrask savo motyvaciją ir neprarask jos. Nepaleisk jos dėl kitų, laikyk dėl savęs.
Daryk tai tam, kad neprarastum pusiausvyros. Kad ištikus bėdai, turėtum kur išlieti susikaupusius jausmus. Kad pasijutęs vienišas, turėtum į ką atsisverti. Kad suklupus, galėtum greitai atsitiesti. 
Jei tave kažkas traukia ir domina, tai neatsišliek nuo to. Atvirkščiai, patrauk savo pusėn. Patrauk savo pusėn savo sėkmę ir gyvenimo varikliuką. Negesink jo, nes jis - geriausia ką turi.
Nevaržyk savęs. Jei ką nors darai, tai daryk su didžiule jėga... su didžiule meile, nestokok jos. 
Atsiribok nuo pasaulio normų. Nuo pasaulio, kuris tave liūdina. Nuo pasaulio, kuris tave žeidžia. Nuo to pasaulio, kuris tau nėra savas. Atsiribok nuo banalybės ir susitelk tik ties savimi. Susitelk ties pasauliu, kurį nori matyti prieš save kasdien.
Nebijok rizikuoti. Suklupk, o tada vėl atsitiesk. Įsikibk į savo gyvenimo inkarą ir jeigu reikės plūduriuok kurį laiką. O kai būsi pasirengęs - skrisk. Neskubėk ir būsi pirmas. Net jei ir kiti to nesupras.
Gyvenk taip, kaip nori gyventi. Jei gyvensi kitaip - tai negyvensi. Būk tuo, kuo trokšti būti, nes kitaip - nebūsi savimi. Šypsokis taip ir tada, kai to tikrai norisi, ir šypsosiesi nuoširdžiai.
Duok savo mintims laisvę. Duok joms laisvę taip, kaip tau šauna į galvą. Jei norisi, būk tyloje. Jei nesinori, tai ištrūk iš jos. Mintims duok to, ko jos trokšta. Jų bus kur kas mažiau, bet tokių skaidrių ir nepaprastų. 
Nesiek būti kažkuo kitu. Nes tu esi tu. Tik prašau, neprarask savęs, o tvirtai suimk į rankas ir globok.
Tikėk svajone, tikėk likimu, tikėk savimi. Nes tavo svajonės ir esi tu. Tai yra tai, kuo tu gyveni. Tai yra tai kuo kvėpuoji.
Kvėpuok ir gyvenk. Gyvenk ir kvėpuok.Komentarų nėra:

Rašyti komentarą