Prisijunk ir tu!

2015-07-08

Life's treasure

Pradėsiu kitaip ir galbūt nusižengsiu taisyklėms, galiojančioms už mano blogo ribų, nes įžangos nebus. Tai tebus padrikos mintys, kurias kaip įmanydama gaudysiu rūke. Mintis įsipainiojusias kitų minčių tinkluose. Sugausiu ir nepaleisiu...
Gyvenime svarbu yra ne tai kiek tau yra duota, svarbiau yra tai kaip tu mokėsi įvertinti tai ką turi. Nereikia guostis, kad kažkas iš viršaus tau kažko pagailėjo. Negalima taip manyti ir sakyti, nes toks požiūris, man atrodo, kad nėra geras. Jis tau gyvenime tikrai visai nepagelbės. Svarbu yra išsaugoti tai ką jau turi ir džiaugtis tuo kiekvieną akimirką. Nes kitą - to ką turi gali netekti. O vėliau pamatysi kaip savaime ateis tie dalykai, kurių tau trūko. Turiu omeny absoliučiai viską, tiek pasitikėjimą, tiek kitų žmonių meilę, tiek materialius dalykus - automobilį ar mobilų telefoną, kurį kažkada be skrupulų metei į žemę. Tiek savo augintinį ir esamą tėvynę, kurios kartais nuoširdžiai labai labai nekenti. Žiūrėk į pasaulį su nuostaba, kaip į stebuklą ir atradimą. Žiūrint į tai kokie žmonės yra originalūs, neabejotinai ir visų gyvenimai yra beprotiškai skirtingi. Ir tai yra taip gražu. Tad nežiūrėk į veidrodį  (tai skirta lyg ir man tuo pačiu) ir neieškok savyje trūkumų, nes tie tariami netobulumai ir paverčia mus savimi. Be jų būtume niekas. Tik masė, skaičius. Aš be galo gerbiu tuos žmones, kurie vertina save ir anaiptol jų nebadau pirštais sakydama, kad jie yra savimylos. (Žinoma, viskas su saiku) Ne! Mylėti save tokį koks esi, su visais iškilumais, nelygumais ir visokiais kitais dalykais reikia mokėti. Šiam dalykui išsiugdyti reikia turėti daug stiprybės. Nebent šią stebuklingą savybę atsinešei su savimi ir būk laimingas, ir dar prašau, brangink tai! Branginkim ir džiaukimės gyvenimu. Nevertindami jo ir to ką atnešėme į pasaulį - neturėsime nieko. Nes kai kurių žmonių gyvenime trūksta suvokimo, kad jų gyvenime nieko netrūksta. 
Taškas. 
Skaitysiu tai, kai trūks pasitikėjimo savimi ir kitais žmonėmis. Nes iš esmės, tai skirta man, kad viską galėčiau įsisavinti. 
Pasaulis gražus, kartu su juo ir tu.
Be to, jau vidurnaktis... Matyti iš teksto. Tai neabejotinai yra visapusiškai įkvepiantis laikotarpis. Dievinu jį už šią savybę, tačiau kitą kartą jau norėčiau užmigti. 

Komentarų nėra:

Rašyti komentarą