Prisijunk ir tu!

2015-06-07

Midnight

Vasara man tarsi didelė nemiga. Tarsi toks dalykas kaip miegas ima nebeegzistuoti. Teisingai, o kam čia miegoti jei smegenys ir taip visą dieną ilsisi. 
Ir apskritai, vasarai atėjus pasikeitė dar daugiau dalykų. Galbūt ir jūs pastebėjot, kad laikas bėga daug lėčiau. Tai nėra blogai, tačiau tai lyg kokia mistika. Anksčiau jo taip trūkdavo, nors iš tiesų jo buvo tiek pat. Nė sekunde mažiau, tik įsivaizduokit.
Dabar nereikia kiekvienos minutės palydėti žvilgsniu, kartais nevisai džiaugsmingu. Taip būdavo tik todėl, kad visa informacija netilpdavo galvoje. O atrodo, ko gi taip reikėjo panikuoti, dabar mielai kokį namų darbą atlikčiau. Nes regis, kad visi perkraustyti, perdėlioti ir sutvarkyti stalčiai rytoj tokiais ir liks. Tad beliks sukti galvą ką dar nuveikti. 
Šiek tiek perskaitytos knygos, kuri visai nesudomino. Šiek tiek užmiršto serialo, šiek tiek paieškų kitam. Šiek tiek sumaišties. Ir visai nedaug vasaros. Visai.
Bet kai kas ir visai nesikeičia, labiau  žemiškesni dalykai. Arbata jau nuo žiemos nesikeičia ir tik trumpam ją pakeičia kiti skoniai. Tačiau vis tiek sugrįžtu prie savosios pamėgtos. Nesikeičia ir nagų lako spalvos - ant nagų vis dar kūno spalva. 
Prieš mane magiškas skaičius - 2:22 h. Būtų įdomu sužinoti ką jis reiškia. Kol kas jis man nieko nesako, tik tai, kad jau yra pats metas miegoti ir sapnuoti jei ne devintą, tai bent jau pirmą sapną. Praėjo keturios minutės kol tai parašiau. Vis dėlto laikas nekeičia savo tradicijų, nesvarbu ar tai žiema, ar vasara.
Labos nakties arba gražaus ryto. Ar bet ko kito.


Komentarų nėra:

Rašyti komentarą