Prisijunk ir tu!

2015-06-20

Memories somewhere


O kad šitaip būtų ir gyvenime. Vėjas žarsto žiedlapius iš tavo delno ir vėl sugrąžina juos atgal, be jokio rūpesčio. Žiedlapiai - tai laikas. Rožiniai - pats geriausias laikas, kurį turėjai savo gyvenime ir kurio nesugrąžinsi, bet su mielu noru gali pakartoti. Tik gal ne visai identiškai. Galime trokšti kažką sugrąžinti bei išgyventi dar kartą, tačiau iš tiesų to nenorime... Tik susikuriame tokią iliuziją. Galbūt iš tiesų norime, kad kažkas nutiktų tokio fantastiško kaip tuomet. Bet tuo pačiu ir labai netikėto, naujo, dar nepatirto koks tuo metu ir atrodė, bet antrą kartą jau toks nebebus. Nebent kitoje aplinkoje ir su kitais žmonėmis, jei tokių ten buvo. Jei pirmoji diena su audra nustebins, tai antroji nebe. Bet nustebinti gali saulė, nors iki tol matyta tūkstančius kartų.
Todėl ir reikia branginti prisiminimus. Jie tokie - vieninteliai. Nepakartojami. Niekas kitas negalėtų būti juose tavo vietoje. Jie nesugrąžinami, todėl nepaprastai brangūs. Šildantys, lyg arbata, atšaldantys, lyg ledai karštą dieną. Jie nuostabūs, žinok.
Norėčiau laikyti nuolatos delne tą prisiminimų puokštę. Žinau, kad negaliu. Todėl nebesistengiu jų prikelti, o atrandu kažką naujo ką vėliau galėčiau laikyti savo rožiniais žiedlapiais. Taip, vėjas juos žarsto. Ir nesugrąžina, bet ir neturi. Jie seka man iš paskos, ar ledu, ar žole iš po sniego. Aš atsigręžiu, todėl jie manęs nepalieka. Tartum nuolat saugo ir globoja. Skatina nepalūžti, siekti tikslo ir savo svajonių. Pažadina gėrį, gyvenimo grožį. Liepia pažvelgti į dangų ir sugalvoti naują gėlės žiedą. Pripildytą naujų jausmų ir išgyvenimų. Šviežių emocijų ir užmirštų šypsnių bei tą nepaprastą ir vienintelį akių blizgesį...
Tai lyg grandininė reakcija. Kuo daugiau jų seka man užnugaryje - tuo labiau aš trokštu, kad jų ten būtų daugiau. Kad galėčiau pati juos nupūsti delne. Įpūsti jiems naujos gyvybės. O jie, tai aš. Aš - kažkur viduje, besislepianti spalvota mergaitė. Aplipusi žiedlapiais įvairių spalvų. Pameni? Žiedlapiai - tai laikas. O laikas yra prisiminimai. Pamažu senkantys, bet kažkur išliekantys.2 komentarai: