Prisijunk ir tu!

2015-05-06

Express yourselfUžrašytos ar išsakytos mintys yra tokios genialios, kad dažnai nė nesuprantam kiek labai ir kaip stipriai jos tokios. Nors jos yra ir svetimos, bet kaip stipriai mus gali paveikti. Galbūt tik kažkur giliai pasąmonėje, bet vis tiek. Kiekvienas galim rasti jose kažką sau artimo, kažką diskutuotino ar įdomiai svetimo. Išnagrinėję kiekvieną minties smiltelę, kažką pasiimam sau naudingo, o gal taip stipriai jas pamilstam, jog trokštam su tomis smiltelėmis gyventi drauge, jomis vadovautis, o gal net atskleisti kitiems. Gal randam jose savo atspindį, o gal šešėlį. Bet kiekviena jų būna nenusakomai vertinga, todėl regis vertėtų jas ir įsisavinti. Pripažinti ar paneigti, tai jau ne taip svarbu.
Patiems išsakyti savo mintis ir savo patirtį yra tokia nuostabi galimybė, kad atrodo šykštu ja nesinaudoti ir juolab nepadėti kitiems. Juk nesvarbu kas bebūtum, tu gali jas išreikšti. Būtent mintyse pirmiausiai gimsta stebuklai. Tereikia noro ir drąsos jas išreiškiant. Atrodo, tiek nedaug, bet kiek iš tiesų? Kiek daug reikia stiprybės ir dar galybės kitų sudedamųjų dalių.
Nesvarbu kiek tau yra metų ir iš kur esi kilęs - mintys gali to neišduoti, jei panorėsi... Nesvarbu ir tai, kiek kiti tau duotų metų vien iš tavo minčių. Visų mintys šuoliuoja skirtingai, o kitoniškume ir slypi tavo visas grožis.


Komentarų nėra:

Rašyti komentarą