Prisijunk ir tu!

2015-03-07

Range of colorsKartais į viską tenka pažvelgti realistiškiau, kad suprastum kai kuriuos dalykus. Kad nebebūtum marionetė, kad sustabdytum kai ką laiku. Tenka sau pripažinti, kad visas gyvenimas nėra toks šilkinis ir rožinis, kaip cukraus vata. Ir kad pats negali nuolat visiems būti švelnus, kitiems to neįvertinus. 
Kartais, rodos, kad laikas sustoja, o tu suki aplink ratais ir nieko vis tiek pakeisti jau nebegali. Kai nuo minčių ima gelti kūną. Kartais muzika, kurios klausei galybes akimirkų, atrodo daug dramatiškesnė, nei tuomet. Tylesnė, bet gilesnė. Ir spalvos kartais ima blukti, dar nepasirodžius ašaroms akyse. Gėlės vazoje atrodo liūdnai palinkusios lig žemės ir nebe tokios akinamai ryškios. 
Taip, kartais tikrai būna tokių momentų, kai palūžti, nes darai viską dėl kitų ir sau nepasilieki nieko, bet... atgal nieko negauni. Tik pykčio bangą į sielą. Bet, juk visada atsiranda vilties. Įkvėpimas gali ateiti bet kada, bet kur ir labai netikėtai. Tiesiog lauk. Su laiku palengvės ir atrasi naujų spalvų savo paletėj.

Gyvenimas - spalvotas, iš tiesų, nes Tu jį nuspalvoji...2 komentarai:

  1. Kaip tyra, ir gilu... Norėčiau, kad Tavo įrašai neturėtų pabaigos, na jie toki įtraukiantys... O dar tekstą pagyvinančios nuotraukos... Super! :)

    AtsakytiPanaikinti
    Atsakymai
    1. Tikrai taip manai?! Aš labai labai laiminga, gaudama tokius komplimentus! Man taip smagu turėti tokių skaitytojų... Ačiū, kad esi čia, labai stiprus ir nuoširdus AČIŪ :))

      Panaikinti