Prisijunk ir tu!

2014-12-01

Cosy-Simple November Playlist

Sveiki,
Pasistengsiu nutraukti visą eilę bespalvių įrašų, kuriuose tik išsakau savo mintis. Tokie nėra patys įdomiausi, žinau pati, kaip kartais galva būna prikimšta mokyklinio šlamšto, ant nosies kabo daugybė darbų ir veikiau tik peržiūriu iliustracijas. Nors kartais taip negailestingai tik permetam akimis tekstą, kuris ir reikalauja daug minčių, laiko, netgi darbo. Bet sugrįžtu perskaityti savaitgaliais. Kartais tokie įrašai yra tiesiog per sunkūs kitomis savaitės dienomis.
Sudarysiu seniai jau nesudarytą grojaraštį. Jis bus kitaip nei anksčiau labiau nuotaikingas, lengvas. Atlikėjai žinomi ir dainos galbūt jau žinomos, bet galit ir dar kartą pasiklausyti ir sužinoti mano mėnesio nuotaikas. :>Ariana Grande pamažu ima stebinti smagiomis, šiltomis, paprastomis dainomis.
Ši daina dar ir neša Kalėdų nuotaiką! Užuodžiat? Tą nuotaiką šventinę?Taylor irgi nepaliauja stebinusi. 
Hitu tapusią "Shake It Off" pakeičia jausmingesnė - "Blank Space".Kur nors, ar parduotuvėje, ar mašinoje, ar mokykloje mano ausis pasiekę dainos žodžiai "Because you know, I'm all about that bass..." pakelia nuotaiką. Manau, klausysiu ją kol visai pabos.Neatsilaikau nuo Selenos balso, o daina nuostabi... Jausmų pripildyta.
Man taip pat labai patiko ir gyvai atliekama ši daina, neprasčiau originalo.Seniai norėjau pasidalinti savo meile "Rude", bet nutiko taip, kad ji jau po truputį slenka žemyn sąrašo. Tiesiog atsiklausiau, bet turėkit galvoje, kad ją vis dar myliu!Ah... Šilta, melodinga Ievos daina, vakarui. Šiek tiek kontrasto visame grojaraštyje.Coldplay magija...Kadangi šis grojaraštis yra tiesiog pamėgtų dainų, ši Ed Sheeran daina rikiuojasi į eilę, kaip nesenstanti daina!Tikrai iš pradžių ji nepatiko man, bet vis nugirsdavau tai vienur, tai kitur ir jau dabar ji man patinka, ir net labai! 
Tiesiog reikia susilieti su muzika... Walking with Elephants...Na, taip, Bethany Mota yra nuostabi asmenybė, todėl ir viskas kas susiję su ja yra nuostabu.
Patinka man ši daina, paprasta ir nuotaikinga!Gražaus likusio vakaro ir 
Labos nakties!

Komentarų nėra:

Rašyti komentarą