Prisijunk ir tu!

2014-11-09

#Wishlist. 10 simple things

 Labas, labas!
Perskaičius įrašą šiame tinklaraštyje ir pati susimąsčiau ko norėčiau. Man patiko tokia įrašo idėja, todėl įkvėpta ir pati sudariau tokį sąrašą. Ieškant, kai kurių daiktų sugundė ir kiti ir manau, kad šis sąrašas galėtų nesibaigti, bet šį kart užteks ir 10 dalykų (kai kur tik smulkmenų), kurių norėčiau:1. Lempučių girlianda. Tai ne tik šventinė dekoracija! Norėčiau, kad jų būtų tiek daug, kad apšviestų kambarį ir vakarais jaukiai žybsėtų. Net neabejoju, kad nuolat skleistų šventinę nuotaiką.
2. Nuotraukų koliažas. Tai turėtų būti pačios nuotaikingiausios nuotraukos su artimais žmonėmis. Tokio koliažo tikrai norėčiau, nes niūrioms mintims išsklaidyti pakaktų tik pažvelgti į sieną! Ir manau, kad nuostabiai žiūrėtųsi.
3. Baltas, katiniškas puodelis. Koks nuostabus sutvėrimas yra puodelis. Turbūt toks nuostabus, nes bet kuri diena prasideda nuo jo. Ir nesvarbu kiek jų beturėtum, visad būna malonu kokį gauti dovanų. (Apsėsta nuo jų nesu!)
Tokio ar panašaus dar neturiu, todėl tikrai priimčiau į savo kolekciją.
4. Karamelės aromato žvakė. Žvakės kambariui suteikia nepaprasto jaukumo ir šilumos šaltuoju metų laiku. Bet faktas, kad jų niekad nedeginu. Kodėl? Ir pati nežinau. Bet karamelei ar bet kokiam kitam saldžiam aromatui (pvz. vanilei) manau, kad neatsispirčiau.
Bet kokiu atveju tai ir puiki dekoracija!
5. Ananasinis šviestuvas arba šviestuvas su ananasu. Nežinau kodėl dabar visur pilna ananasų (nuo jų atvaizdų ant telefonų dėkliukų iki tokių šviestuvų). Tai lyg pelėdų pamaina, nors jos vis dar madingos. Bet tenka pripažinti, kad šis šviestuvas man tikrai patinka ir puikiai man kaip tamsos nemėgėjai atliktų pagrindinę savo funkciją.
6. Didelis pliušinis meškutis. Kartais taip norisi į kažką įsikniaubti ir nepaleisti, bet kiek gi galima tą katiną kankinti? Dar neturėjau jokio didelio meškiuko ir taip, dabar noriu tokį turėti šalia savęs. Stipriai priglausti. Ir nepaleisti.
7. Turkio spalvos sėdmaišis. Taip būtų smagu grįžus namo po pamokų į tokį įkristi ir pabūti kelias minutes,  atpalaiduoti smegenis ir visus raumenis... O spalvytės grožis.
8. Baltas staliukas. Jei tokį turėčiau - nežinia kur pastatyčiau. Bet vos tik užmačiau sužavėjo minimalistinis stilius. Balta spalva kambaryje suteikia erdvės ir švaros pojūtį! Ant jo tuoj pat atsirastų jau minėta kvepianti žvakė ir puodelis arbatos, na ir dar keli žurnalai.
9. Pūkuotos šlepetės. Nors dabar mano kambaryje yra ištisinis kilimas - ateityje jo greičiausiai nebus ir daug maloniau šaltomis grindimis, šaltuoju metų laiku bus vaikščioti su šiltom šlepetėm. Ir kokios mielos!
10. Raštuota kuprinytė. Visi aukščiau paminėti daiktai yra dalis kambario, bet norėtųsi, kad jame kur nors puikuotųsi ir ši miela kuprinė. Daug universaliau nei rankinė, man asmeniškai už kai kurias net gražiau! O kaip jums?

Štai užsibaigė mano sąrašiukas ir nekantrauju pamatyti jūsų wishlist
Ačiū Dovilei už suteiktą teisę "pasivogti" idėją, pasidarykite čia.


4 komentarai:

  1. Labai patiko įrašas, beje irgi norėčiau balto staliuko. ♥
    Šiaip, geras ir gražus blogas, tampu sekėja.

    AtsakytiPanaikinti
  2. Žvakė ir nuotraukų koliažas-aš irgi jų norėčiau, puikus įrašas !

    http://fleurerly.blogspot.com/

    AtsakytiPanaikinti