Prisijunk ir tu!

2014-09-02

Revolution in my mind

Sveiki, žmogučiai, išsiilgę vasaros!
Numanau, kad išsiilgę, bet jei ir ne - sveikinu, nes esi visiška retenybė. Praktiškai nykstanti rūšis! Aš jau spėjau jos pasiilgti. O mokykla - ji jau spėjo atsibosti.


Normalūs žmonės pabunda nuo gaidžių kakariekavimo, o vakar ankstų rytą, gal 6.00 h, aš su jais užmigau. Todėl po rugsėjo 1 - osios šventės - vaikščiojau mažų mažiausiai, kaip zombis. O per tą bemiegę naktį keikiau visą pasaulį, kodėl niekaip nepavyksta užmigti. Manau, kad prireiks dar kelių dienų, kol įšoksiu į visai kitokią kasdienybę. Kur jau čia per 3 mėnesius neatprasi iš lovos išsiversti ne prieš pietus ir dar velniai žino kur belstis... O mintį, kad reikia mokytis, o ne tik žiovauti ir spoksoti į kokį objektą vykstant pamokai - dar reikia geeerai sukramtyti, bei suvirškinti.


Šiandien ryte, važiuojant į mokyklą, M - 1 radijas negailestingai paleido į eterį Coldplay vasaros hitą "A Sky Full of Stars". O tada ir prisiminiau vasarą. Ir vėl tas keistas jausmas. Gali visi čia įrodinėti, kad mokykla yra gerai ir reikia į ją žiūrėti pozityviau, bet niekaip iš manęs neišplėš to puslapio, kuriame yra mano vasara. Visad yra sunku pradėti nuo pradžių, versti kitą puslapį... Juk sunku. Manau, kad ir vardinti nereikia ką gero turi vasara, lengviau būtų pasakyti jos minusus. Vien tik tas dalykas, kad esi laisvas ir gali skrajoti padebesiais nesukdamas galvos ką reikia padaryti... Bet įmanoma, tereikia priprasti.
Kol kas nemačiau jokių rudens ženklų, bet kol kas tegul taip ir būna. Gal tiesiog ir nenoriu jų matyti. Aš esu rudens gerbėja, bet ir su šituo faktu dar reikia susigyventi. Tada tikrai bus malonu stebėti kaip keičiasi gamta. Ruduo yra labai spalvingas metų laikas ir tikrai nėra niūrus! Štai Žiema be sniego yra niūri, o rudens gamta mums suteikia galimybę žavėtis įvairesne spalvų palete, tik gaila, kad trumpam... Pamažu ta paletė išdžiūsta.
Tuo ir užbaigsiu. 
 Tik būtinai turiu palinkėti jums visiems sėkmės, manau, kad jos prireiks!

Labanakt, visi griūnam į lovas!
Mmm, taip smagu, kai antklodė naudojama pagal paskirtį...


P. S. nors sakoma, kad svarbu ne kiekybė, o kokybė, man vis tiek džiugu, kad rugpjūtį parašiau daugiausiai įrašų. Ir žinoma, didelis ačiū jums, kad keliat skaičius į padanges!

Komentarų nėra:

Rašyti komentarą