Prisijunk ir tu!

2014-08-29

Something True

Jau naktis. Galvoje nėra minčių, tik kartais pralekia koks pilkas šešėlis iš kurio ima lįsti blogos mintys, bet aš stengiuosi, kad jos pralėktų. Rodos, kad vėl teks ilgai žiūrėti į tamsą, bet ne į tikrą, tik po antklode, kur tūno baimė. Tada sugraibau savo rankose telefoną. Įeinu į FB, taip, būtent ten! Netikėta, tiesa?! Heh. Braukiu pirštu ir viena akimi žiūriu kas kur pakeitė savo statusą ar pasidalino dar vienu vaizdo įrašu kuriame apsipila vandens kibiru. Kaip pabodę. Ir štai, kažkas naujo. (Kažkas iš draugų pa'like'ino vaizdo įrašą.) Įjungiu, mergina virpina gitaros stygas ir dainuoja. Susidomėjusi, nors tiesą sakant visai ne - pasiimu ausinukus. Girdžiu trapų balselį. Tada tikrai susidomiu. Dainos muzika ir žodžiai kurti jos. Girdžiu kaip tas balsas švelniai pakyla ir taip pat švelniai nusileidžia, ir taip klausau šios dainos, įsigilinu į žodžius. Ir taip ramu pasidaro, atsipalaiduoju, nors vis dar esu susidomėjusi. Žodžiai tokie paprasti ir lengvučiai, bet tuo pačiu ir gilūs. Taip įėjusi į tos merginos profilį randu dar dvi dainas. Baigusi jas klausyti, vėl sugrįštu prie pirmosios, vėliau ir dar kartą, ir dar...
Suprantat kas yra esmė... kad jaučiasi nuoširdumas. Jokia užsienietiška kompiuterių tobulinta ir perdirbta dainuška neatstos jausmais perteiktos dainos, kuri turi netikslumų, nežymių trūkumų. Nes ši yra TIKRA. Iš širdies. Viskas kas tikra, yra gražu.
Taip trūksta šioj realybėj tikrumo. Tikrų žodžių, tikrų jausmų, tikrų atsiprašymų. Trūksta širdies.
Dabar mano galvoje yra minčių, bet ne blogų, o gerų. Blogąsias nurungė gerosios. O tai tik daina, kartais ji gali reikšti daugiau. MAN.
O jums ar netrūksta tikrumo? Ar randat kažko daugiau dainose?
Siūlau paklausyti vakare, kad mintys susidėliotų. Ir iš ryto, kad gerų emocijų netrūktų...  
 ČIA rasit dainas.
Labanakt. :)

Komentarų nėra:

Rašyti komentarą