Prisijunk ir tu!

2013-11-27

It's Snowing!

Labutis!
Žiemos pradžios proga nusprendžiau sukrapštyti kokį įrašą.
Sniegas! Kokia aš laiminga, šiandien ryte dangų puošė raudoni debesys (pirma pamoka trečiam aukšte) Spėkit, kas į juos spoksojo. O tada sniegas! Iškart išėjom į lauką pasišaldyti ir pajausti žiemą. Visa laimė, kad buvo pertrauka, nes jei būtų buvus pamoka, būtume neatitraukę akių nuo lango. Visai kaip 1 - oje klasėje! :D
Kaip smagu einant jausti kaip spragsi sniegas ir snaigės puošia plaukus. Tai irgi skamba pirmokiškai!
Neskaitant to, kad anglų k. mokytoja mane išpeikė kaip baisiai parašiau kontrolinį (gavau 8, negi taip blogai?!), kėdė skausmingai krito ant kojos, per kūno k. krepšinio kamuoliai skrido į galvą ir... netyčia ištryniau šį įrašą ir teko viską rašyti iš naujo (žaviuosi savo kantrybe) - diena buvo pakenčiama!
Jaučiu kaip po truputį artėja žiema, tas virpuliukas viduje ateina. Taip laukiu! Nejaugi aš viena?!
Nors puikiausiai žinau, kad sniegas anksčiau ar vėliau ateina, spėja įgrysti ir į mokyklą tenka eiti mažų mažiausiai kaip besmegeniui raudonais žandais ir rankomis primenančiomis šakas - vis tiek laukiu. Tas geras jausmas, kai ne be priežasties gali apsikabinti radiatorių - savo geriausią draugą... Užbaigti megzti pradėtą šaliką. Gurkštelti kavos, kuri sušildo ir toliau sėdėti įsisukus į pledą ar į šiaip ką nors pūkuoto, pvz.: katiną. Ir nesvarbu, kad tai galima padaryti bet kada, žiemą tai džiugina, lyg kokia tradicija. O jei dar atostogos, tai dvigubai stipriau džiugina! Galima ir ilgiau praleisti laiko prie savų pomėgių - kam sportas, kam kūrybą, kam tinginystė, kam žiemos džiaugsmas, o kam viskas viename (kaip man)!
Ech, taip nesitiki, kad ruduo jau baigėsi. Nors ir kalendoriuje dar liko visos 3 dienos. Kuo toliau, tuo greičiau bėga laikas. Ir ką jam padaryti?! Suduoti? Dar greičiau bėgs. O gal užteks įtikinti, gražiais žodžiais? Taip ir elkimės. Šypsokimės pasauliui, gal tuo pačiu atsakys. O aš, kaip pradėjau rudenį, taip ir dabar, pirmojo sniego proga (bent akyse pirmas) leisiu jums prisijaukinti žiemišką nuotaiką!

Sėkmės jums, iki!Komentarų nėra:

Rašyti komentarą