Prisijunk ir tu!

2015-09-24

Circle

Taip keista kartais atrodo. Žiūri į žmones ir negali suprasti: lyg ir matyti, bet jų nepažįsti. Tai tartum pavidalą pakeitę žmonės įsikūniję į tuos žmones. Tuos pažįstamus, o gal nepažįstamus. Tai nebe tie žmonės. Žmogus ne tas, kuriam laisvai sakydavai labas, o dabar tik šaltą ir suledijųsi, ne tas, kuriam jausdavai pyktį ir nuleisdavai akis į žemę, o dabar nusišypsai atgal. Keitiesi ir pats, pasiimi iš žmogaus tik gerą ir trumpam užtemdai tą nuoskaudų kambarėlį. O kam jis? Šypsena geriau. Šypsenos kambarėlis toks šviesus, toks beribis ir neaprėpiamas. Jame tiek daug vietos ir šviesos niekad nebūna per daug. O kam jį temdyti skausmu, nerimu, savigrauža? Nepadeda, šviesiau nebūna, visiškai. Žmonės ir lieka žmonėmis. Jie nepavirsta monstrais, nors kartais tokie atrodo. Jie tik tokie "atrodo", o vėliau pakeičia savyje tą "atrodo" ir viskas vėl prasideda nuo švaraus balto lapo. Mes patys valdome tą sferą aplink save, jei tik pakankamai norėsim - galėsim ją keisti. Bet kada galėsim pakeisti ir aplinką, kuri mus supa, nes ji kažkaip mus vis dėlto paveikia. Juolab, jei ji neigiama. Tokia būti neturi.

4 komentarai:

 1. O jau norėjau kreiptis kur buvai dingus? :) Galvojau taip ir neišvysiu Tavęs ir Tavo kitų rugsėjo įrašų, tačiau šis labai sužavėjo... :) Pritariamai skaičiau, ir išsišiepus pagirtinai kalbėjau. :) Tie žmonės... atrodo jiem visko neužtenka, bet kartu ir per daug, norisi išbandyti, bet kartu ir nepasinaudoja duotomis galimybėmis, o kai atrodo niekur nespėji, ima ir apsiverčia gyvenimas rutiniška, ramia vaga, o dar tie sutapimai, ir potėpiai... Visa tai vadinama gyvenimu, į kurį einame skirtingais keliais susidurdami :) - Jei sutrukdžiau savo rašymais, nepyk, tiesiog taip susimąsčiau, kad net būčiau visą įrašą parašius :) įrašas kaip visada neprilygstantis, ir išskirtinai gražus :) Šaunuolėėė!! ;)

  AtsakytiPanaikinti
  Atsakymai
  1. Na, taip išėjo, kad blogas buvo nuošaliau... Naujas sezonas, nauja mokykla, nauji įpročiai, nauja klasė, viskas taaip nauja - reikėjo truputį daugiau skirti tam laiko :)) Bet aš nepamirštu blogo ir tikiuosi viską suspėti!
   Nežinau nei nuo ko pradėti dėkoti, ar nuo pagyrų, ar nuo taviškių minčių (kurios visad labai papildo mano įrašus! Neabejok tuo!). Ir aš visai nepykstu, atvirkščiai, man beprotiškai malonu matyti, kad įrašas kažkuo įkvepia ar duoda duoklę apmąstymams. Tai nuostabu, gali rašyti nors ir tiradas po mano įrašais, aš to labai tikiuosi ir laukiu iš kiekvieno. Nuolat. :>
   Galėčiau - tvirtai apkabinčiau, nes ačiū už tokį optimizmo pliūpsnį nepakanka. Bet vis tiek dėkojuu! ♡ Visad laukiu tavęs savo kampelyje. ;)

   Panaikinti
  2. Taip tie nauji mokslo metai, susuka intensyviai galvelę... :) Kaip ir man, nauji potyriai, pažintys, naujokai, ar naujokės... Bet vis gi tai kažkas naujo, nors mokykla man pažįstama kaip tie mano dešimt pirštelių... :) Žinai, nors Tavo komentaras Tavajame tinklaraštyje, vis dėl to, toks vaizdas lyg būtų manajame. :) Šaunu, kai yra bendraminčių ir gali pasidalinti mintimis, mąstymais ir kitais dalykėliais. O kaip Tau sekėsi mokykloje? Jei gali paatvirauk ;)

   Panaikinti
  3. Oh, viskas labai puiku! :) Anksčiau turėjau perdėtai daug blogų minčių, tiek apie save, tiek apie kitus - jau nepasitikėjau žmonėmis.. O dabar po truputį viskas gerėja ir man to pakanka. Nebėra to jausmo, kai į mokyklą žiūrėdavau kaip į kankinimo ir "stumimo" vietą. Tai tiek :))

   Panaikinti