Prisijunk ir tu!

2015-06-14

What is courage?


Drąsa.
Drąsa yra viskas. Tai svarbiausia šio gyvenimo detalė. Tai visų varomoji jėga, tai centras šio pasaulio, tai dalykas su kuriuo galima skintis sau kelią. Skintis ir pinti ateities vainikus. Iš pienių ar ko nors kito, nesvarbu. O tada jau gyventi minkštai ir patogiai, tartum toje tankių žiedų pievoje. Vartytis joje, gėrėtis žvaigždėtu dangumi, turėti šalia savęs tokią pačią pūkuotą ir šiltą sielą. O pradžioje šito eina drąsa. Būtent ji vadovauja visai rikiuotei ir žygiuoja pačiame priekyje be jokio rūpesčio. Joje eina ir pasitikėjimas, nuoširdumas, sąžiningumas, ir visi kiti tokie dalykai. Labai svarbūs, bet ne visada praverčiantys gyvenime, kaip bebūtų skaudu ir kartais neteisinga. Jie po drąsos. drąsos ar šiaip trainiojasi kažkur šalimais. Tik detalės, bet ne svarbiausios. Žinoma, be jų mechanizmas neveiks, taigi reikia ir jų. Gal tai nėra kažkokia blogybė, drąsa nebūtinai turi būti lipimas per galvas. Bet vis dėlto gaila, kad tiek daug ji vaidina šiame gyvenime. O man jos trūksta. Iš kur pasisemti, iš kur gauti - instrukcijos nėra, todėl ir sunku. Nėra kas vadovautų mano rikiuotei, visi kiti todėl ir blaškosi, neranda sau vietos. Nemiega naktimis. Aš irgi tuo pačiu. Ieškau pusiausvyros, ieškau savyje drąsos. Gal kada pavyks, o gal ištreniruosiu laikui bėgant. Progresas matyti jau dabar, tai gal nėra jau taip blogai. Tik gal šiek tiek sunku, sudėtinga. Tenka prisitaikyti kažkaip ir tai tempia mano rikiuotę, kuri yra didelė, pilna kitų sudedamųjų dalių. Jų su kaupu, bet štai... drąsa. Ieškau, todėl kažkada ją tikrai atrasiu. Sakoma, kas ieško tas randa.
Drąsa.
Drąsa yra dar ne viskas... Jeigu tik ji yra rikiuotėje, kam ji tuomet vadovauja?

4 komentarai:

 1. Į temą: “Courage is not the absence of fear, rather the judgment that something else is more important than fear.”- Ambrose Redmoon, Writer

  AtsakytiPanaikinti
  Atsakymai
  1. Taikliai. Manau, kad man pravers. Ačiū už pastebėjimą! :)

   Panaikinti
 2. Aiste,
  neieškok drąsos. Susikurk ją. Išlaisvink. Tu ją turi, visi mes ją turim. Vieni kažkur giliai užspaudę, kiti - išmintingai išlaisvinę. Nesutinku, kad drąsa yra "svarbiausia šio gyvenimo detalė" ir, juo labiau, kad ji "yra viskas", bet iš tokių išsireiškimų matyti, kaip Tau jos reikia. Tad pirmyn! Būk drąsi. Tikiu Tavimi.

  AtsakytiPanaikinti
  Atsakymai
  1. Tavo tikėjimas priverčia mane patikėti savimi. Tu nuostabi, tikrai, nes taip trūksta tokių žmonių, kurie nuoširdžiai norėtų kitiems padėti, juos palaikyti, paskatinti. Tavo žodžiai man labai brangūs, pasistengsiu juos įsidėmėti ir prisiminti, kai to reikės. Ačiū, Aušrine, už viską. Labai labai. :)

   Panaikinti