Prisijunk ir tu!

2015-05-23

Today spring

Šiandien pavasaris. 


Gal oras ne toks kokio būtų galima tikėtis gegužės mėnesio pabaigoje, bet man šiandien rodosi pavasaris.
Kai žiūriu iš žemai pro langą - matau nedaug. Tik tai, kaip apie save ratus suka ilgos beržo šakos. Maišo jomis iš pažiūros švelnius debesų patalus. Šiek tiek ne vasariškus ir pakraščiuose papilkėjusius. Juose nardo kregždės, ne po vieną, o būriais. Tartum lenktynėse, suka ratus vėl ir vėl. Vieną vakarą palaikiau jas šikšnosparniais, bet supratau, kad tai pargrįžę paukščiai ritmingai savo sparneliais muša orą. Šitaip džiaugiasi laisve nenustygdamos vietoje.
Kartais imu pavyduliauti joms. Koks turėtų būti jausmas, kai rodos gali aprėpti visą pasaulį savo sparnais? Aš manau, kad geras. Turėtų būti tiesiog velniškai gera savo paties viduje.
Mums žiūrint iš viršaus jos neatrodo labai reikšmingos, tačiau yra. Gal todėl, kad jas mums jau įprasta taip matyti. O pasidžiaugti už jas neatrodo taip svarbu. Smulkmena kokia. Bet kodėl gi nepažvelgus į jas dar kartą.
Štai į jas taip žiūrint jaučiu pavasarį. Jaučiu kaip švelnus vėjelis šiaušia mano plaukus, kaip skrendu su kregždėmis drauge, kaip regiu visą pasaulį platų su nuostaba veide... Tik gal kiek iš toli, per daug tolima įsivaizduoti save jų vietoje.


Komentarų nėra:

Rašyti komentarą