Prisijunk ir tu!

2014-06-29

Movie: Save Haven

Sveiki! Tikiuosi jūsų nepaveikė tas niūrus tarpsnis. Nes mane paveikė. Į galvą veržiasi mintys apie tai kaip vasara byra it pajūrio smėlis tarp pirštų, o aš nesijaučiu nieko nuveikusi, nes nieko dar ir nenuveikiau - knygos taip ir liko gerai įsitaisiusios lentynose, fotoaparatas taip pat retai išvysta dienos šviesą, o vienas užbaigtas piešinys nėra tai ką reikėtų prisiminti iš vasaros. Daug tikiuosi iš liepos mėnesio, tai bus lyg antras dublis. O tuomet beliks rugpjūtis, kuris mestels kelis niūrius šešėlius į kasdienybę, dėl besibaigiančios vasaros...


Bet tai ne viskas! Teko peržiūrėti kelis filmus per šį mėnesį, nors tai būna retai, nes mokslai suvalgydavo visą mano laiką. O dabar laiko į marias.

Saugus prieglobstis/Save Haven

Kai paslaptinga jauna moteris, vardu Keitė, pasirodo nedideliame Amerikos miestelyje Sautporte, vietiniams iškyla daug klausimų apie jos praeitį. Graži, bet kukli Keitė pasiryžusi vengti artimesnių pažinčių, kol ne savo iniciatyva susidraugauja su našliu Aleksu ir plepia kaimyne Džo. Nepaisydama abejonių, Keitė pamažu atsipalaiduoja, ima leisti šaknis nedidelėje bendruomenėje, o simpatija dviejų žavių mažylių tėvui perauga į meilę... Tada jai ima kliudyti tamsi praeities paslaptis, kuri tarsi ieško progos išlįsti ir sugriauti trapią naujo ir laimingo gyvenimo viziją...
Galiu nuraminti, kad šis filmas nėra dar viena banali meilės istorija. Jis mane suintrigavo nuo pat pradžių ir prikaustė prie ekrano. Labai sužavėjo smulkmenų atitikimas, tai pirmasis dalykas, kuris įrodo kad filmas yra vertas dėmesio. 10/10, nes tai geriausias mano žiūrėtas filmas, nes jis toks žavus, vietomis šmaikštus, bet tuo pat metu yra liūdnas ir priverčiantis nubraukti ašarą, bei įrodantis likimo egzistavimą. Ir kol kas lieku ištikima romantiniams filmams.

Pripažinsiu, kad ne itin gerai moku aprašyti susižavėjimą filmais, todėl štai čia palieku TREILERĮ. Tikiuosi jums patiks!

Komentarų nėra:

Rašyti komentarą