Prisijunk ir tu!

2014-05-29

Free & Fun Days - coming soon!


Labas,
Rašau po kelių savaičių pertraukos. Kai maniau, kad paskutinės savaitės mokykloje bus velniškai lengvos ir į mokyklą eiti nebebus tokia kančia - klydau, nes mokytojai nepastebėjo kaip pralėkė laikas, o atsiskaitymai sulėkė į mokslo metų pabaigą. Tiek to. Rytoj paskutinė diena mokykloje. Pirmą kartą džiaugiuosi, kad esu pirmūnė - kitiems reikės iškęsti dar savaitę. Nors šito ir nejaučiu, kai geriems orams atėjo krizė. Tikiuosi, kad vasarai prasidėjus saulutė mus dar stipriai palepins!
Mane dar ne vieną savaitę persekios mokyklos baubai.. Sapnuosis tos beprotiškai prailgstančios 45 minutės pamokoje. Bet.. Ryte nubusiu ne nuo žadintuvo, kuris reiškia 'Vėl ta pati mokyklos rutina', o pabusiu nuo saulės spindulėlių, kurie šnabždės man į ausį 'Nauja diena išaušo, laikas nuotykiams!'  Ir taip visus 3 mėnesius, ~12 savaičių, 92 dienas... (valandų neskaičiuosiu) Ei, ar tai ne rojus?
  Kartais atrodo, kad nuo šitos laisvės susisuks galva. Jokių namų darbų, papildomų projektų, renginių, kontrolinių darbų - jokių darbų sąrašų, su punktais kuriuos privalai atlikti. Nieko, kas susiję su mokykla. 

VASARA, 
tai lyg bilietas, kurį uždirbai per 9 triūso mėnesius...


 

Komentarų nėra:

Rašyti komentarą